משלוחים והחזרות


ח.פ 514815976

אחריות ושירות-
1. כל המוצרים המוצעים לרכישה ב- קונים פלוס הינם חדשים, באריזותיהם המקוריות וחלים לגביהם כללי האחריות והשירות הרגילים לגבי מוצרים מאותו סוג. 
2.האחריות לפעולתם התקינה של המוצרים חלה על החברה החתומה על תעודת האחריות שסופקה יחד עם המוצר לרוכש.
3.בהעדר אחריות של היצרן ו/או היבואן ו/או נותן השירות חברת קונים פלוס תהיה אחראית הבלעדית למוצרים (במסגרת תעודת האחריות המקורית) ובלבד שנעשה שימוש סביר במוצר.


בעסקת מכר מרחוק- רשאי הצרכן לבטל את העסקה בכתב (לפי סעיף 14 ג'(ג') לחוק הגנת הצרכן) - (1) בנכס- מיום עשיית העסקה ועד 14 ימים מיום קבלת הנכס או מיום קבלת המסמך המכיל את הפרטים האמורים בסעיף קטן (ב'), לפי המאוחר מביניהם; העוסק רשאי לגבות דמי ביטול מהצרכן בשיעור של 5% מגובה העסקה או 100 ש"ח, לפי הנמוך מביניהם; הצרכן חייב למסור את הממכר לעוסק במקום עסקו, ולא במקום בו קיבל את הממכר. בשני המקרים רשאי העוסק לתבוע את הצרכן בשל כך שערך הנכס פחת כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו. 

1. בכל מקרה של בקשה לביטול עסקה לאחר שהמוצר נשלח זה מכבר (למעט במקרים שהמוצר פגום), על הרוכש להחזיר את הנכס באריזתו המקורית, שלם ו/או ללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם ו/או קלקול ו/או שימוש מכל מין וסוג שהוא לאחר מסניפי קונים פלוס על חשבונו.
2. יודגש כי בהתאם להוראות אלה, חלה חובת החזרת המוצר לסניפי קונים פלוס על הרוכש ועל חשבונו ועליו להחזיר את המוצר באופן עצמאי לאחד מהסניפים. ככל שיבקש הרוכש כי קונים פלוס תוביל את המוצר המוחזר לאחד מסניפיה, בין אם המוצר הגיע לידיו ובין אם המוצר נמצא בדרכו אליו, יישא הרוכש בעלות הובלת המוצר כאמור וזאת על פי עלויות ההובלה המקובלות בקונים פלוס. 

3.אם מסיבה כלשהי, הרוכש אינו מרוצה מהמוצר שרכש, ניתן להחזיר את המוצר לפי תקנה 2(1) לתקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה) התשע"א - 2010 עד שבועיים מיום הרכישה כל זאת, בצירוף קבלה או חשבונית ובאריזתו המקורית ובלבד שלא נעשה בו שימוש. קונים פלוס מתחייבת להשיב לרוכש  את כספי הרכישה, וזאת בכפוף לתנאים הבאים: זיכוי במזומן על מוצר שהוחזר, יעשה על פי ערכו של המוצר ביום הקנייה, כך שעד 200 ₪ יינתן החזר כספי בסניף או זיכוי חשבון כרטיס האשראי, לפי שיקול דעתה של קונים פלוס, ומעל 200 ש"ח -על ידי זיכוי חשבון כרטיס האשראי.


אז איך יוצרים קשר?
-באמצעות "צור קשר" באתר (מצד שמאל למעלה)

-באמצעות דואר אלקטרוני- Sherut4u@konim-plus.co.il
-מענה אנושי- 1900722555 בימים א'-ה' בין השעות 9:00-15:00
-באמצעות פקס 036031608
-כתובת למשלוח מכתבים: משה לוי 14 ראשל"צ
-כתובת למשלוח מוצרים: מושב מזור מחסן מס' 10 - בעת הגעה פיזית למקום יש לנסוע ע"פ הוראות השילוט במקום. 
 
דף הבית אודותינו תקנון הצהרת פרטיות משלוחים והחזרות דרושים צור קשר
מצא אותנו ב:
© כל הזכויות שמורות לאתר קונים פלוס